Czy u nastolatki to może być migrena?

Witam, mam 18 lat, często męczą mnie bóle głowy w różnych odstępach czasu od siebie, ale najgorsze jest że za każdym razem jest mi niedobrze i jeśli natychmiast się nie położę to zwymiotuję. Biorę wtedy nurofen ale teraz już tak nie pomaga, najczęściej muszę parę godzin pospać żeby ból minął. Czy to może być migrena? Na codzień nie piję dużo i jestem świadoma że część tych bólów jest spowodowana mała ilością płynów, ale nie zawsze

Witam!
Wiek nie jest kryterium wykluczającym rozpoznanie migreny. Wskazana konsultacja neurologiczna i badania pracowniane, m.in. EEG, TK lub RM głowy. Sprawę należy wyjaśnić!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.