Czy u zdrowej ogólnie kobiety zastosowanie takiego leku jest konieczne?

Witam. Jestem obecnie w 6tc. Mam 12 letniego syna- miałam gestoze i dwa razy poronilam ok 10-12tc. Od początku tej ciąży biorę duphaston i dziś lekarz przepisał mi Neoparin 40. Zastanawiam się czy u zdrowej ogólnie kobiety zastosowanie takiego leku jest konieczne. Bardzo zależy mi na utrzymaniu ciąży ale bardzo boję się stosowania leku i zastanawiam się czy nie konsultować się z kolejnym lekarzem. Dodam że pięknie dziś biło serce płodu

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję kierować się zaleceniami lekarza badajacego/prowadzącego ciąże.