Czy ucisk kręgosłupa szyjnego lub piersiowego może powodować drętwienie twarzy?
Czy ucisk kręgosłupa szyjnego lub piersiowego może powodować drętwienie twarzy,rąk i nóg zawroty i bóle glowy, brak sił,drżenie mięśni, czasem zaburzenia równowagi, ból szczęki,jak biore głębszy wdech to ból głowy sie nasila.Mam zlecone przez neurologa TK głowy i lecze nerwice i wszyscy mi mówia ze to jest ta przyczyna, a ja w to nie wierze.Albo czy to moze byc jakis guz w głowie?lekarz mowil ze gazometria jest ok,prosze o pomoc

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice
44 poziom zaufania
Takie objawy mogą mieć podłoże neurologiczne, ale równie dobrze nerwicowe. Jeżeli neurolog nie znajdzie przyczyny, wskazuje to na nerwicę.