Czy uczucie drętwienia w okolicy złamanego paliczka u stopy jest normalne?

witam czy uczucie drętwienia w okolicy złamanego paliczka u stopy jest normalne ? jestem po złamaniu już 5 tydz chodze w drewniakch jak mi mowil ortopeda ale martwię się czy to się zrośnie mam palec z sąsiednim przyklejony .. i niewiem czemu mi tak to dretwieje czasami przestaje proszę o odpowiedz z góry dziekuje

Uczucie drętwienia może świadczyć o utrudnionym krążeniu krwi spowodowanym przez ucisk. Jeśli palec jest siny to trzeba skonsultować z lekarzem. Proszę delikatnie ćwiczyć palce stóp. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki