Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 5 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy uczucie niepokoju powstaje na tle nerwowym?

witam cierpie na nadcisnienie biore leki ale puls jest nadal wysoki w tej chwili dostalam nowy lek i puls spada juz ponizej 90 ale czasami mam wrazenie niepokoju czy to moze byc na tle nerwowym. prawde mowiac chodze do lekarza rodzinnego czy powinnam udac sie do kardiologa na jakie babania moge liczyc gdy pojde do kardiologa
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Cukrzyca a nadciśnienie

Cukrzyca to poważna choroba, który wpływa niekorzystnie na funkcjonowanie całego organizmu. A jak ta choroba działa na ciśnienie? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania

Podala Pani za mało informacji, jakie leki pani przyjmuje? W jakich dawkach? Na pewno wskazana kontrola morfologii, tsh, ekg, być może holter ekg lub holter ciśnieniowy. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy