Czy uczucie niepokoju powstaje na tle nerwowym?

witam cierpie na nadcisnienie biore leki ale puls jest nadal wysoki w tej chwili dostalam nowy lek i puls spada juz ponizej 90 ale czasami mam wrazenie niepokoju czy to moze byc na tle nerwowym. prawde mowiac chodze do lekarza rodzinnego czy powinnam udac sie do kardiologa na jakie babania moge liczyc gdy pojde do kardiologa

Lek. Katarzyna Szymczak

Podala Pani za mało informacji, jakie leki pani przyjmuje? W jakich dawkach? Na pewno wskazana kontrola morfologii, tsh, ekg, być może holter ekg lub holter ciśnieniowy.
Pozdrawiam