Czy uczucie osłabienia ma związek ze stosowanymi lekami?

Witam. Nazywam się Anna i mam 20 lat. Martwi mnie mój stan zdrowia. Tydzień temu skończyłam brać antybiotyk bo byłam chora a nadal mam stan podgorączkowy, boli mnie głowa i czasami klatka piersiowa. Byłam u lekarza ale stwierdził że jestem już zdrowa Jestem ogólnie osłabiona, nie mam na nic siły i ciągle chce mi się spać chodź czasami mam problemy z zaśnięciem. Zauważyłam też że ogólnie ostatnio kiepsko u mnie z koncentracją i pamięcią. Zastanawiam się czy to jeszcze osłabienie po chorobie czy to coś innego. Dodam jeszcze że leczę się na zapalenie żołądka i dwunastnicy i ostatnio dostałam inne leki. Czy to może przez zmianę leków? Nie wiem co robić. Proszę o pomoc.

Może to wyniki przebytej infekcji, antybiotyków, ogólne osłabienie ...
Zdrowa dieta, wypoczynek i sen! Konieczna pełna konsultacja lekarska z wynikami badan !
Ważny ogólny stan zdrowia,, tryb życia, inne schorzenia Pacjenta, wyniki badań laboratoryjnych.
Pozdrawiam i zapraszam