Czy uczucie przechodzących prądów przez głowę to objawy nerwicy?

Mam zdiagnozowaną nerwicę, w którą chyba sama się wpędziłam brakiem ruchu, a stresującymi myślami o przyszłości. Mam jednak dosyć dziwne objawy, ponieważ czuję jakby "przechodziły mi prądy przez głowę" głowa mnie nie boli, i te przechodzące prądy również nie niosą ze sobą żadnego bólu. Jednak nie mogę tego porównać do zwrotów głowy, których chyba nigdy nie miałam. Mam podejrzenie alergii całorocznej, zdiagnozowany alergiczny nieżyt nosa, którego aktualnie nie leczę. Czy ze prądy to objaw nerwów?

Witam!
Na pewno jest to jedna z przyczyn tych dolegliwości, kto wie czy nie jedyna. Nasz stan emocjonalny modyfikuje wszelkie doznania jakie docierają do naszej świadomości, w tym również te prawidłowe. Być może coś zostało "wyolbrzymione" lub trwale odcisnęło się w naszej pamięci. Kompleksowe leczenie nerwicy i czekać na efekty. Lepiej zorganizować sobie plan zajęć - jak najmniej "wolnego czasu"!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.