Czy uczucie pustki u osoby z depresją jest spowodowane zażywaniem kwetapaminy?

Witam , Od dwóch lat walczę z depresją i zaburzeniami lękowymi . Bralam juz cale mnóstwo leków, niestety bez zadnego pozytywnego efektu, jestem także po psychoterapi . Od ponad miesiąca zażwam kwetapamine w dawce 50 mg na noc i 200mg amisulpirydu . Niestety od tego czasu całkowicie zanikły mi uczucia poprostu nie czuję nic , nie mam emocji ani żadnych potrzeb odczuwam tylko wewnętrzne cierpienie . Czuję się całkowicie pusta , jak emocjonalne "warzywo" Proszę Państwa o poradę jest to spowodowane zażywaniem kwetapaminy?? Czy poprostu mój stan się pogorszył do tego stopnia. Bardzo proszę o odpowiedź z góry serdecznie dziękuję.

Dzień Dobry Pani,

W odpowiedzi na Pani pytanie..., farmaceutyki (jedynie) tłumią
symptomy lękowe (stąd poczucie płytkości emocjonalnej) nie leczą prawdziwej przyczyny chorowania.
Zalecałabym, by ponownie podjęła Pani komplementarną terapię, najlepiej poznawczo-behawioralną (równolegle z farmakoterapią).

Z przesłaniem dla Pani tylko zadowalającego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605