Czy uczucie w związku powróci?

Jestem z chłopakiem od 8 miesięcy.Na początku wszystko było wspaniałe.Był bardzo zaangażowany w naszą znajomość.Z czasem zaczęło dochodzić do drobnych nieporozumień.Czułam jakby nieumyślnie zaczął sabotować nasz związek.Czul że popełnia błędy,przepraszal,obwinial sie,a ja atakowalam go ale wybaczalam.Ostatnio stwierdzil,ze nie wie co do mnie czuję,że się pogubil.Cierpi on na DDA i mówił że wielokrotnie mu się to zdarzało.Jak mam mu pomóc?Czy uczucie może wrócic ?Jak mam postępować wzgledem niego

Dzień Dobry Pani,

Sugerowałabym Pani zainspirowanie Pani Chłopaka do podjęcia terapii w Poradni leczenia uzależnień.

Rozwiązaniem byłoby podjęcie wspólnej terapii partnerskiej.

Życzę Pani wszystkiego, czego Pani potrzebuje,
irena.mielnik.madej@gmail.com