Czy uczucie zimna jest normalnym objawem w ciąży?

Witam. Jestem aktualnie w 7 tygodniu ciąży i od ok. dwóch tygodni odczuwam ciągłe uczucie strasznego zimna, mimo wysokich temperatur na zewnątrz. Nieraz leżę pod grubą kołdrą, w polarowej bluzie, a wciąż jest mi tak samo zimno. Zdarza się nawet że mam dreszcze. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, iż wielokrotnie mierzyłam temperaturę i za każdym razem była w normie (36,6-36,7). O co chodzi? Czy jest to normalny objaw ciąży, czy powinnam się martwić? Do lekarza mam termin dopiero na 29 maja. Proszę o szybką odpowiedz, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowa diagnostykę