Czy uczucie zmęczenia może oznaczać raka mózgu?

Od pewnego czasu boli mnie głowa, mam zatkany nos, wahania nastrojów, brak apetytu, uczucie "ciężkiego czoła" jestem ospała, nic mi się nie chcę i mam uczucię odrealnienia. Co to może być? Czy to może być rak mózgu? Czy może to być poważna choroba ?

Proszę udać się do lekarza poz i zrobić podstawowe badania, które zleci. Pani dolegliwości mogą wynikac z pewnych niedoborów, wahań hormonów, trybu życia itp. Trzeba znaleźć przyczyny. Pozdrawiam

Witam, aby postawić właściwą diagnozę niezbędna jest na początek wizyta u lekarza. Powodów może być wiele. Pozdrawiam serdecznie