Czy uda mi się w końcu zajść w ciążę?

Witam ostatnio mialam zrobiona histeroskopie i laparoskopie diagnostyczną,rozpoznano u mnie macice podwojną z podwójną szyjka oraz niekompletna przegrodą w pochwie i mam podejrzenie PCO. (wyniki PRl I-29,72H PRL II-319,10H ) Lekarz przepisal mi Dostinex poniewaz od roku nie miesiczkuje a zalezy mi zeby zajsc w ciaze wiec chcialabym poznac inne opinie i zapytac czy jest szansa zeby mi sie udało,co powinnam zrobic? .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza badającego . Wskazana konsultacja lekarza endokrynologa