czy udać się do specjalisty z takim wynikiem badania kręgosłupa?

Dzień dobry, Kobieta, 37 lat, proszę o interpretację wyniku rezonansu kręgosłupa. W pozycji badania- leżacej- miernego stopnia pogłębienie lordozy lędźwiowego odcinka kręgosłupa oraz niewielkiego stopnia lewoboczne skrzywienie z rotacją trzonów. Wysokość trzonów w normie, drobne osteofity na przednich krawędziach trzonów. Guzki Schmorla blaszek granicznych przejścia piersiowo lędźwiowego. Zmiany typu Modic I przyblaszkowo w trzonach L5 i S1. Na granicy pola objętego badaniem w masywie bocznym trzonu S1 po stronie lewej zlokalizowane jest ognisko o podwyższonym sygnale w sekwencji TIRM o wym 23 mm- do rozważenia poszerzenie diagnostyki. Odwodnienie k.m. L2 do S1. Wysokość k.m. L5/S1 jest obniżona. Uwypuklenie pierścienia włóknistego k.m. L2/L3 Szerokopodstawna wypuklina centralna k.m. L3/L4 uciska worek opony twardej, zwęża zachyłki boczne. Wypuklina centralna k.m. L4/L5 (AP-3,5mm) zagrożona sekwestracją uciska worek opony twardej. Szerokopodstawna wypuklina centralna k.m. L5/S1 i nawarstwienia kostne na tylno-bocznych krawędziach trzonów uciskają worek opony twardej, obustronnie zwężają otwory międzykręgowe modelując korzenie nerwowe. Zmiany zwyrodnieniowe stawów międzykręgowych L4/L5 i pogrubienie więzadeł żółtych. Stożek rdzenia bez zmian. Kanał kręgowy prawidłowej szerokości bez zmian ogniskowych. Mięśnie przykręgosłupowe bez zmian. Płyn w jamie Douglasa. Co może oznaczać "ognisko o podwyższonym sygnale" i jak ma wyglądać poszerzenie diagnostyki, do jakiego specjalisty mam się udać? Dziękuję i pozdrawiam

Witam serdecznie,

Wynik badania MRI zobrazował u Pani zmiany zwyrodnieniowe, chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię oraz zmianę o nieustalonym charakterze do dalszej diagnostyki wg opisującego radiologa.
Konieczna konsultacja z lekarzem neurochirurgiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam serdecznie.