Czy udać się jak najszybciej do endokrynologa?

Witam, miesiąc temu została mi zdiagnozowana subkliniczna niedoczynnosc tarczycy. TSH na przelomie dwoch miesiecy wahalo sie od 6,5 do 3. Ft3 i ft4 w normie. PANI doktor zapisała mi letrox, biorę dawkę 25. Sęk w tym, ze od czasu brania leku czuję się gorzej. Brainfog powiększył się do tak niesamowitego stanu, ze czasami mam wrażenie jakbym miała depresję. Ignorowalam to i uznałam, ze muszę poczekać az lek zacznie działać, ale minął już miesiąc I nic się nie zmieniło. Co więcej, od dwóch nocy posiadam w czasie snu zimne poty i drętwienie rąk. Raz jak się obudziłam w nocy to myślałam, ze ręką jest martwa, a na pewno nie uciskalam jej podczas leżenia. Do letroxu biorę także witaminę D. Sama nie wiem, czy poczekać jeszcze miesiąc i wtedy zrobić kontrolne badanie tsh (tak jak radziła lekarka, przy pierwszej wizycie) czy przyspieszyć to i zobaczyć czy coś jest na rzeczy?

Lek. Tomasz Budlewski

Oznaczyć i ponownie udać się do lekarza prowadzącego , a były wcześniej jakieś objawy ? Czy to tylko w wynikach tak wyszło ?