Czy upławy o nieprzyjemnym zapachu są groźne?

Dzień dobry,
5 tygodni temu miałam cesarkę, karmiłam piersią 2 tygodnie i zanikło mi mleko, bobas nie chciał ssać piersi, więc ściągałam mleko laktatorem elektrycznym. Wszystko było ok, ale od 3 tygodni mam śmierdzące upławy, brązowe, pomarańczowo-żółte, a dziś nawet krwiste, myślałam, że to miesiączka, ale na kilku kroplach się skończyło. Rana po cesarce goi się rewelacyjnie, 2 tygodnie temu odczuwałam kłucia w jajnikach, raz w lewym, a za godzinę w prawym i tak na zmianę, ale minęły.
Mam obawy, czy te upławy nie są groźne. Mam też problem ze stolcem, codziennie lub co 2 dni bardzo się męczę i nawet dochodzi do lekkich krwawień z popękanych naczynek, mało komfortowe a później piecze.
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie,
jeżeli wydzielina z dróg rodnych ma nieprzyjemny zapach oraz towarzyszą temu pobolewania w okolicy podbrzusza, mogą to być objawy stanu zapalnego dróg rodnych. Powinna Pani udać się na konsultację ginekologiczną. Być może konieczne będzie wdrożenie leczenia.
Jeżeli zaś chodzi o zaparcia, musi Pani przyjmować odpowiednią ilość płynów 2-3 l oraz dbać o dietę pobudzającą motorykę przewodu pokarmowego, np.: kefiry, jogurty, produkty bogate w błonnik.
Pozdrawiam