Czy uprawiając seks kilka razy dziennie w prezerwatywie może dojść do zapłodnienia?

Witam,
nurtuje mnie jedna rzecz, a mianowicie taka. Mam stałego partnera, uprawiamy seks zawsze z zabezpieczeniem (prezerwatywa), ale ostatnio kochaliśmy się 3 razy w ciągu dnia, ale też z zabezpieczeniem, czy to jest bezpieczne?
Czy uprawiając seks kilka razy dziennie w prezerwatywie może dojść do zapłodnienia?
Bardzo proszę o odpowiedź

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Nie ma znacznie, ile będzie stosunków płciowy podczas jednego dnia. Ważny jest fakt, czy nie doszło do uszkodzenia prezerwatywy, nie pękła ona podczas stosunku oraz czy się nie zsunęła.

Pozdrawiam