Czy uprawiając seks w prezerwatywie, która nie pękła i nie zsunęła się, można zajść w ciążę?

Czy uprawiając seks w prezerwatywie, która nie pękła i nie zsunęła się można zajść w ciążę? Był to mój pierwszy stosunek (choć błonę miałam przebitą) i dzień po tym zaczęłam krwawić. Myślałam, że to okres bo wypadał mi za parę dni, ale teraz sama nie wiem, bo mam nieregularne krwawienie. To znaczy na początku krwawiłam,na nocpotem mi przeszło, na 2 dzien znowu troszkę, teraz w polowie dnia obserwuje, że nie jest to już krew a brązowy śluz, a czytałam, że tak może wyglądać plamienie implantacyjne

Małgorzata Panek

Proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku i w razie wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam