Czy uprawiając seks z zabezpieczeniem w 8. dniu cyklu mogłam zajść w ciążę?

Czy uprawiając sex z zabezpieczeniem w postaci prezerwatywy, w 8 dniu cyklu (cykle 28dni), mogłam zajść w ciążę? Prezerwatywa nie pękła i nie zsunęła się. Mam bóle brzucha jak na okres i tkliwe piersi od 17dnia cyklu, a zazwyczaj takie dolegliwości pojawiają się u mnie kilka dni przed okresem.

Witam, prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w opisanym wypadku jest bardzo małe , jednak dostępne metody antykoncepcyjne nie dają 100 procentowej pewności.Pozdrawiam