Czy uprawianie pissingu jest niebezpieczne?

Witam. Mam pytanie do urologa bądź ginekologa. Chciałam się dowiedzieć czy uprawianie pissingu tj. wydalanie moczu w trakcie stosunku, a także przed stosunkiem jest niebezpieczne z medycznego punktu widzenia? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, oddawanie moczu w trakcie stosunku zwiększa ryzyko zakażenia narządów moczowo-płciowych. Pozdrawiam

Pytanie skierowane przez pytającą do ginekologa lub urologa, ale trafiło na mnie...
Z medycznego punktu widzenia mocz osoby zdrowej jest sterylny, czyli nie zawiera drobnoustrojów. Trzeba pamiętać, że jest dobra pożywką dla bakterii, jeśli się tam dostaną.
Bakteriologicznie mocz jest dużo czystszy od śliny.
Niewiele par wprowadziło "siusianie" do ars amandi, choć sporo próbuje.
Jest to sprawa prywatna pary i medycyna w to nie ingeruje.
Z punktu widzenia psychologii seksu tego typu praktyki są różnie interpretowane i wszystko zależy od kontekstu sytuacyjnego. W wielu przypadkach oprócz ciekawości obserwujemy u uczestników takich praktyk cechy dominacyjne (sadystyczne) i submisyjne (uleglośc, masochizm) w ich profilu osobowościowym.
Pozdrawiam JW, Poznań.