Czy Urydynox ma wpływ na laktację?

Witam, karmię piersią, dziś neurolog wiedząc o tym przepisał mi Urydynox kaps. - 30 szt. D.S. 1x1 Neurovit tabl. powl. 100 mg 200 mg 0,2 mg - 20 szt. D.S. 1x1 na zespół cieśni nadgarstka, natomiast w aptece poinformowano mnie ,że mogę przez to zatrzymać latację, co w takiej sytuacji powinnam zrobić? czy ewentualnie stosować tylko jeden preparat czy zrezygnować z obu badz oba stosować...

Lek. Tomasz Budlewski

A ile już Karmi Pani piersia ? Być może nalezy zastanowić się nad wstrzymaniem laktacji , zależy od danych klicNych i dolegliwości proszę koniecznie udac się do lekarza neurologa ponownie oraz do doradczyni Laktacyjnej