Czy USG będzie wiarygodne?

Witam,
mam pytanie i wątpliwość. Jestem w ciąży. Ostatnią miesiączkę miałam 28.09. Lekarz wyznaczył mi termin wykonania USG (tego przypadającego między 12 a 14 tyg. ciąży), w terminie między 22.12 a 03.01. Niestety, ze względu na przypadający w tym czasie okres świąteczny miałam problemy z umówieniem się na wizytę. Udało mi się to, jednak na 21.12, czyli w przyszłym tygodniu.
Czy ten jeden dzień różnicy ma znaczenie dla odczytu zdrowia maleństwa? Czy lekarz jest w stanie wykonać wszelkie pomiary, aby ocenić stan zdrowia. Jest to dla mnie bardzo ważne, bowiem nie wiem, czy wobec tego powinnam szukać terminu wykonania USG w innym terminie?

Witam serdecznie,
pierwsze badanie USG w ciąży należy wykonać pomiędzy 11 a 13 tygodniem + 6 dni - ciąży. Zatem może Pani wykonać badanie w umówionym terminie.
Pozdrawiam