Czy USG może być bardziej wiarygodne niż obliczenia?

dzien dobry mam pytanie czy jezeli ostatni okres mialam 17,18 czerwca okres nieregularny 29,30 dni a kochalam sie z moim chlopakiem 2 lipca czy moglo dojsc wtedy do zaplodnienia.bylam u lekarza 3 sierpnia I z usg wyniklo ze jestem w 7tyg 4 dni a ja wyliczylam ze jestem w 6 tyd I 4 dni. czy usg jest bardziej wiarygodne niz moje obliczenia

Raczej bardziej wiarygodne są Pani wyliczenia niż USG płodu, gdzie wahania mogą występować w granicach 1-2 tygodni.