Czy usg potylicy wykaże, co znajduje się w okolicach potylicy?

Dzien Dobry, Pod palcem wyczuwam mały przesuwalny guzek w okolicach potylicy i boli mnie. Czy usg potylicy wykaże co tam jest?

Witam!
Coś tam pokaże, ale są metody nowocześniejsze i dokładniejsze (RM, TK i inne). Najpierw powinien to ocenić palpacyjnie lekarz i zapewniam będzie wiedział co dalej robić.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.