Czy ustabilizowaniem stawu krzyzowo-biodrowego pomoże w zwalczeniu zaciskania zębów?

Dzien dobry.Mam problem z dolegliwosciami od stawow skroniowo-zuchwowych.Dowiedzialam sie ze warto ustabilizowac stawy krzyzowo-biodrowe.I faktycznie mam nierowna miednice (lewe biodro nizej i nierowne wciecia w talii).Bylam u terapeuty manuanego,ktory nastawial mi miednice(byly to 3 wizyty).Jednak nie czuje aby mi to pomoglo w dolegliwosciach ze stawami skroniowo-zuchwowymi i nadal mam nierowne wciecia w talii i nie odczulam zadnej ulgiJJestem tez po leczeniu ortodontycznym,ktore tez mialo zniesc objawy.W pewnym stopniu pomoglo.Juz nie wiem co robic.Jak to jest z tym ustabilizowaniem stawu krzyzowo-biodrowego jesli to podstawa w zwalczaniu zaciskania zebow?Czy po ustabilizowaniu stawu powinny byc rowne wciecia w talii,czy to nie o to chodzi?pozdrawiam

Po ustabilizowaniu zespołu stawu krzyżowo biodrowego miednica powinna być ustawiona poziomo. Sugeruję zastosowanie po ponownym ustawieniu stabilizacji w postaci pasa Serola przez 6 tygodni . Pozdrawiam