Czy usunięcie blizn z oka poprawi jakość widzenia?

od 20 lat choruje na wirusowe zapalenie rogówki mam blizny na oku czy usunięcie laserem blizn poprawi pole widzenia bo w tej chwili bardzo słabo widzę miałem soczewki ale żadna nie wpłynęła na lepsze widzenie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry. Usuwanie ie cie blizn wpłynie na ostrość wzroku korzystnie pod warunkiem że nie ma Pani niedowidzenia natomiast nie ma wpływu na pole widzenia które zależy od stanu nerwu wzrokowego i siatkówki. Pozdrawiam serdecznie