Czy utrata przytomności może oznacza padaczkę?

Witam. Dzisiaj w nocy gdy się obudziłam bardzo się źle czułam słabo. Udałam się do łazienki o próbowałam oddać mocz lecz nagle straciłam świadomość gdy ja odzyskałam i ważyłam z łazienki i znowu straciłam świadomości była nie przytomność ok 5 min i miałam przez chwilę otwarte oczy. Moja mama zadzwoniła po pogotownie Panowie nic nie stwierdziliśmy nie. Pokojacego. Dodając że uderzylam się w głowę. Po kliku godzinach odczuwam bol głowy i przypomniałam sobie ze q lazience miała dziwne drgania. Czy może to być jakaś padaczka?

Dzień Dobry Pani,

Wskazana byłaby dla Pani osobista, pełna diagnostyka neurologiczna i internistyczna,
myślę, że również ginekologiczna, celem diagnostyki i ewentualnego leczenia.

Serdeczności i pomyślności dla Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com