Czy używanie kropli do oczu jest niebezpieczne?

Czy mozna często używać kropli do oczu ?? Używam kropli do oczu dość często w celu nawilżenia oczu gdy czuje, ze mam suche oraz lekko pieka. Lecz zastanawiam sie czy używanie kropli tak do nawilżenia ale raz dziennie jest niebezpieczne dla oczu. Ale nie używam ich codziennie lecz wtedy gdy potrzebuje . Pracuje na magazynie w miejscu klimatyzowanym. Używam kropli "Starazolin".

Lek. Tomasz Budlewski

Nie zaleca się stosowania powyższych kropli przewlekle. Proponuję udać się do lekarza okulisty. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć, oraz zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.