Czy ValproLek 300 mg może być stosowany na napady paniki?

Witam. Czy ValproLek 300 mg może być stosowany na napady paniki? Po miesiącu stosowaniu leków z grupy ssri napady paniki powróciły, lekarz przepisał ValproLek. Napady paniki powodują u mnie omdlenia. Wynik badanie EEG - zapis prawidłowy.

Szanowna Pani.
Tylko lekarz, który Panią prowadzi jest w stanie odpowiedzieć na pytanie o powód włączenia ValproLeku, gdyż włączenie jakiegokolwiek leku jest poprzedzone gruntownym badaniem i analizą Pani wywiadu chorobowego.