Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy Vita-miner może powodować zaparcia?

Od 2 tygodni biąre zestaw witamin: Vita-miner. Czuję się znacznie lepiej, mniej zmęczony, jednak od tego czasu mam zaparcia. Czy jest to spowodowane ty preparatem i czy minie?
MĘŻCZYZNA, 53 LAT 2 miesiące temu

Stosowanie leków bez recepy

Polacy przyjmują mnóstwo leków bez recepty. Czy jest to dobre i bezpieczne? Obejrzyj filmik i zapoznaj się z wypowiedzią specjalisty na temat stosowania leków bez recepty.

Witam, każdy organizm może na dany preparat różnie reagować. Substancje pomocnicze takie jak talk, laktoza oraz niektóre witaminy np: wapń, żelazo mogą działać zapierająco. Proszę spróbować zwiększyć spożycie błonnika, pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy