Czy w 37. dniu od stosunku, test ciążowy wykazałby ciążę?

Witam. Zażyłam Escapelle po 3h od stosunku (14.02.2015). Okresu nie mam od 3 tyg. 4 testy ciążowe były negatywne. Od dwóch dni boli mnie brzuch jak przed okresem i mam brązowy śluz pojawiający się raz (góra dwa) w ciągu dnia. Ostatni test zrobiłam dzisiaj ok godz. 20 i wyszedł negatywny. Czy w ok 37 dniu od stosunku wyszła by na teście ciąża i czy nadal jest możliwa w tym przypadku? Czy przy "nasikaniu" na test druga kreska (nie wykazująca ciąży) mogłaby się troszkę odbić?

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie jest możliwe choć mało prawdopodobne. Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi i w tym momencie będzie najbardziej pewne.