Czy w 5. tygodniu po porodzie może wystąpić depresja poporodowa?

Czy to wpływ hormonów, a moze juz poczatek depresji poporodowej? Jestem rowno 5 tygodni po porodzie. Tydzien temu odstawilam (z wyboru) synka od piersi. Od tego momentu zaczęłam znowu mocniej plamić na brązowo i stałam sie nerwowa, niespokojna, placzliwa. Kiedys juz leczylam sie na depresje boje sie ze to znowu wraca. To hormony od odstawienia piersi czy raczej mam sie udac do psychologa?

Witam Panią
Jeżeli w przeszłości zmagała się Pani z depresją,
to najbezpieczniej będzie omówić obecną
sytuację z psychologiem.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Proszę skorzystać z bezpośredniej konsultacji psychologicznej, bo w tym okresie jest Pani szczególnie potrzebne wsparcie psychologiczne - zwłaszcza, że depresja nie jest Pani obca. Pracuję także on-line za pośrednictwem Skype, a także prowadzę konsultacje przez telefon - jeśli uzna Pani, że to dobry pomysł, zapraszam.

Pozdrawiam serdecznie!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Witam Panią,

ze względu na to, że leczyła się Pani na depresję, a okres połogu nie jest łatwy dla kobiety, między innymi poprzez szalejącą gospodarkę hormonalną, wskazane jest by zgłosiła się Pani do specjalisty.

Pozdrawiam,

Klaudia Zasowska