Czy w A6W chudną partie brzucha i uda?

Witam, czy w tzn. a6w chudną partie brzucha i uda? Czy uda zamieniają się w mięśnie? Chciałabym osiągnąć tzw. przerwę między udami, jakie ćwiczenia są do tego najlepsze i jaka dieta? nie brakuje mi duzo do takiego efektu, nie chce też zawalić sprawy np. zamiast spalić tłuszcz powstaną mięśnie. Czy a6w można połączyć z tymi ćwiczeniami? bo jestem już w 2tyg. Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.

Witam,
a6w to głównie ćwiczenia na partie brzucha, żeby wymodelować wewnętrzna partie ud polecam więcej ćwiczeń na odwodzenie nóg, można wykonywać je w pozycji stojącej, lub w leżeniu na boku. Same ćwiczenia siłowe to jednak za mało. Dla oczekiwanego efektu warto połączyć je z wysiłkiem kadrio, np. 10 minut biegu lub skakania na skakance przed ćwiczeniami. Po wysiłku proszę pamiętać o rozciąganiu.
Dieta powinna być zbilansowana, warto zrezygnować z cukru, białej mąki i smażonych potraw.
Przy treningu 3-5 razy w tygodniu na wakacje powinna Pani osiągnąć upragniony efekt. Pozdrawiam