Czy w anoreksji można stosować mleko sztuczne?

Witam , Choruje na anoreksję . Lekarz zalecił mi picie resource junior w proszku . Rozrabiam to z woda dwa razy dziennie . Na dzień zużywam 115 g lepszy . Jest to dosyć drogie i chciałabym zapytać czy mleka w proszku , modyfikowane również mogłabym stosować zamiast tego ? A jeżeli tak to w jakiej ilości i które dokładnie najlepiej ?

Dzień dobry,

najlepszym rozwiązaniem będzie współpraca z dietetykiem i psychologiem - tak, aby mogła się Pani nauczyć prawidłowego odżywiania się.