Czy w ciąży mogę pić napoje gazowane?

Witam.. Mam 18 lat i jestem w ciąży problem dotyczy picia tzn napój gazowany. Czy trzeba go wyeliminować całkowicie? Nie umiem pić nic innego a raczej gdy pije jakieś soki to mi się jeszcze bardziej chce pić.. Co robić?

Dzień dobry,

jeżeli Pani organizm dobrze toleruje napoje gazowane - tzn. pomimo ciąży nie ma Pani np. uczucia ciężkości czy ciężkiego brzucha - może Pani korzystać z napoi gazowanych.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga