Czy w ciąży mogę stosować Biostimine jako wcierkę na wypadające włosy?

Witam, mam pytanie czy w ciąży mogę stosować Biostimine jako wcierke na wypadające włosy .Z góry dziękuję

Szanowna Pani, ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa, preparatu nie należy podawać kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią. Pozdrawiam