Czy w ciąży może występować regularna miesiączka?

Mam pytanie robiłam chyba już z 5 testów i wszystkie negatywne. Miałam 1 normalny, okres później zrobiłam test znowu i negatywny, a na drugi dzień dostałam okres już 2. Miałam później 3. Mam takie głupie wrażenie, że jestem w ciąży, ale czy miesiączka by była taka jak zawsze obfita czy bardziej skąpa jest w ciąży?
Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

Jeśli testy wyszły ujemne to nie jest Pani w ciąży.
W prawidłowo przebiegającej ciąży nie ma żadnych krwawień ani plamień. Jeśli się pojawiają mogą oznaczać poronienie.

Z poważaniem