Czy w ciąży można brać udział w zajęciach z chemii?

Witam Jestem studentką . I ostatnio dowiedziałam się że jest w ciąży . Moje pytanie brzmi czy mogę uczestniczyć w ćwiczeniach z chemii na których używamy różnego rodzaju odczynników . ? Na pierwszej wizycie zapomniałam o to zapytać się swojego lekarza ginekologa a nie chce czekać do kolejnej . Pozdrawiam Z góry dziękuję za odpowiedź Daria

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy jakie odczynniki. Proponuje udac sie do prowadzacego zajęcia i poinformować o ciąży i Ew dalszym kontynuowaniu zajęć.