Czy w ciąży można ćwiczyć?

Witam chce zapytać czy przed ciążą i w trakcie ciąży trzeba i można wgl ćwiczyć? Mam figurę taka ze nie mam płaskiego brzucha tylko troszkę taki jakbym była w ciąży a nie jestem. Boje się tego ze jak kiedyś zajde w ciążę. To po urodzeniu dziecka zostanie duży zwisajacy brzuch i będę gruba. ;( jakie ćwiczenia wykonywać v wzmocnić mięśnie brzucha by po porodzie brzuch się wciągnął?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza ginekologa, nie sądzę, aby były takie cwiczenia.