Czy w ciąży można pić miód?

Witam Czy w ciązy można pić miód? Wszędzie jest mowa o możliwości picia miodu pasteryzowanego. Jak sprawdzić czy miód jest pasteryzowany skoro nie ma o tym mowy na opakowaniu / etykiecie?

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam, tak w ciąży można jeść miód. Każdy miód, który jest w sprzedaży jest pasteryzowany. Ja również obecnie jestem w ciąży i spożywam miód codziennie, smacznego. Pozdrawiam, Kamila Ziemann - dietetyk z Centrum Dietetycznego EFEKT