Czy w ciąży można stosować kolagen doustnie?

Dobry wieczor.mam problemy z elastycznoscia skory i duzo rozstepow .obecnie jedtem w 21 tyg ciazy peka mi skora juz nawet na ramionach rozstepy,.Moja kolezanka mi doradza zebym łykala tabletki z kolagenem czy nie zaszkodzi kolagen do ustny w ciazy

Skład tego suplementu jest w pełni naturalny, nie powinien zaszkodzić kobietom w ciąży, czy ich nienarodzonym maleństwom. Najbezpieczniej jednak o swoich planach powiedzieć lekarzowi prowadzącemu ciążę, by rozwiać wszelkie niepokoje, związane z przyjmowaniem kolagenu.