Czy w ciąży można uzupełniać braki w uzębieniu?

Witam, jestem w 23 tygodniu ciazy. Wczoraj wypadła mi górna czwórka. Czy da się wypełnić ząb przy korzeniu czy trzeba wyrwać i dopiero wstawiać. Czy czekać z tym do porodu. I jaka jest ewentualnie najtańsza metoda wypełnienia braku zęba

Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta w gabinecie stomatologicznym - lekarz po zapoznaniu się z obecną sytuacją z całą pewnością zaproponuje najlepszą opcję.