Czy w czasie leczenia zakażenia bakterią helicobacter pyroli można brać leki osłonowe?

Czy w czasie leczenie zakażenia bakteria helicobacter pyroli można brać leki osłonowe? Niestety ale lekarz nic w tym temacie nie powiedział.a.ja zapomnialam spytać. Wczoraj zaczęłam kuracje i dzisiaj odczuwam bóle żołądka. Zażywam dwa antybiotyki i leki z serii polprazol, ale słabsze.

Milena Lubowicz

Polprazol jest właśnie lekiem osłonowym na żołądek, także koniecznie proszę go zażywać.
Pozdrawiam