Czy w depresji normalne jest to, żeby jednego dnia śmiać się, a za chwilę wpadać w rozpacz lub furię?

Witam mam 33 lata 7 lat temu stracilam synka jeszcze przed narodzinami...Wpadlam w depresje...bylam leczona jednak po trzech miesiacach przerwalam leczenie...I moj stan znowu sie pogorszyl...Kolejne przykre doswiadczenia zyciowe coraz bardziej go poglebialy jednak probowalam sobie z tym wszystkim poradzic sama...Mam takie pytanie czy w depresji normalne jest to by jednego dnia śmiac się za chwile wpadac w ciezka rozpacz a jeszcze za chwile w furie? Walcze ze soba czytam ksiazki...Mieszkam w Uk:(

Dzień dobry,

Namawiam jednak na ponowne podjęcie leczenia przy pomocy specjalistów - lekarza psychiatry ORAZ psychoterapeuty. W UK jest dostępna pomoc polskojęzycznych psychoterapeutów.

Witaj serdecznie. Odpowiadając na Twoje pytanie to - TAK. Wahania nastroju mogą być jednym z objawów depresji. Bardzo często zdarza się, że takie wahania rozregulują system emocjonalny i człowiek popada jeszcze w większy problem.

Jeśli chciałabyś spróbować przepracować ten problem to z chęcią zaproszę do skorzystania z moich usług. Prowadzę profilaktykę internetową specjalnie przygotowaną dla osób mieszkających za granicami Polski :)

Pozdrawiam serdecznie. Zapraszam na moją witrynę.
http://psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk