Czy w diecie redukcyjnej można jeść mandarynki?

W diecie redukcyjnej co jeśli chodzi o mandarynki można jeść pozdrawiam

Witam serdecznie,
każda dieta redukcyjna powinna być dobrana indywidualnie. Nie wiem nic na temat Pana jadłospisu, ale z reguły manadrynki można wprowadzać do diet redukcyjnych. Są to owoce więc zalecam zjadać max dwie dziennie i to w pierwszej połowie dnia.

Odpowiedź na Pana pytanie jest bardzo ogólna, ponieważ należałoby bliżej przyjrzeć się Pana zapotrzebowaniu energetycznemu.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk