Czy w drugiej ciąży wystąpi niewydolność?

Witam. Pol roku temu urodzilam synka w 24tc przez skróconą szyjke macicy, porod zakonczony cesarskim cieciem, procz tego odklejone łożysko. Po jakim czasie moge starac sie o kolejne dziecko? Czy mam szansę na porod Naturalny? Czy w drugiej ciąży tez bedzie wystepowala niewydolność czy juz nie koniecznie? Oraz jesli porod naturalny nie wchodzi w gre, to ile cesarskich cięc można miec?

Lek. Tomasz Budlewski

wszytsko jest "zależy" i wszystko jest prawdopodobne. sądzę że warto jest udać się do lekarza ginekologa aby określić najbardziej odpowiednie postępowanie.