Czy w I trymestrze można stosować Rennie i Refluxin-M?

Witam Jestem w 8 tygodniu ciąży, przed ciążą okresowo chorowałam na refluks i przepuklinę wślizgową, obecnie dokuczają mi ciągłe mdłości, nieustanny ból żołądka tak jak by skurcz, odbijanie, wymioty, zaparcia, mam cały czas kwaśno w buzi, nie pomagają imbir woda z cytryną, siemię lniane, migdały mleko, jem lekko strawne rzeczy. Czy w I trymestrze można stosować Rennie i Refluxin-M? Co jeszcze mogę zażyć aby żołądek przestał boleć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa lub gastroenterologa po badaniu będzie można zalecic odpowiednie dalsze postepowanie