Kobieta , 25 lat Córka ma wirusowe zapalenie ucha środkowego stwierdzone przez laryngologa, który polecil robic inhalacje z mucosolvanu i do nosa nasivin.Znalazłam sie u larynglologa ponieważ córka coraz gorzej słyszała jesteśmy tydzień po wizycie i nic sie nie poprawiło a wręcz pogorszyło.Czy w takim razie powinien zostać włączony antybiotyk?Podkreślam,że nic oprócz kataru i gorszego słuchu córce nie dolega.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badania kontrolne dzieci – Aby ocenić stan zdrowia dziecka, jego rozwój fizyczny i psychiczny, ewentualne ograniczenia w wyborze zawodu, zdolność do podjęcia nauki i uczestnictwa w zajęciach wychowania fizycznego, wykonywane są tzw. bilanse. Są to badania kontrolne, które przeprowadza Laryngologia – Laryngologia, inaczej otorynolaryngologia, to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń, które dotykają bezpośrednio naszych uszu, krtani, gardła, a także chirurgią gruczołów ślinowych, zatok przynosowych oraz języka oraz innych schorzeń głowy i szyi.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat