Czy w moim przypadku jest szansa, że implant antykoncepcyjny nie będzie powodował skutków ubocznych?

Dzień dobry, od dwóch miesięcy stosuję jednoskładnikowe pigułki antykoncepcyjne Limetic. Nie odczuwam większych skutków ubocznych poza słabymi plamieniami. Tak ponoć może być na początku stosowania. Rozważam jednak wszczepienie implantu. Czy jeśli organizm dość dobrze przyjął progestagen z pigułki, jest szansa że implant zostanie również bezproblemowo zaakceptowany? Pozdrawiam serdecznie.

Szanowna Pani, jak najbardziej tak, aczkolwiek nie można tego przyjąć ze 100% pewnością, pozdrawiam