Czy w moim przypadku mogło dojść do zapłodnienia, czy nie muszę się martwić?

Dzień dobry, chciałabym prosić o poradę, ponieważ jestem dość nerwowa i cały czas się stresuję. Tydzień temu zrobiłam loda mojemu chłopakowi, doszedł mi w ustach. Pocałowałam go, po czym on napił się wody, by trochę przepłukać usta i jakiś czas potem zrobił mi minetę. Była to końcówka dni płodnych, już prawie niepłodne (wskazał mi tak kalendarzyk i obserwacja mojego śluzu). Zawsze panikuję, ponieważ od kilku miesięcy mam lekko ciemniejsze otoczki wokół sutków (kilka miesięcy temu zaczęłam współżyć i wtedy się trochę zmieniły). Dodam, że jestem pięć dni przed okresem. Czy mimo wszystko jest możliwość ciąży?

Szanowna Pani, polecam poszerzyć swoje horyzonty odnośnie seksu oraz możliwości zajścia w ciążę. Współżycie nie jest wskazane jeśli nie ma się o tym zielonego pojęcia. Serdecznie pozdrawiam