Czy w moim przypadku można mówić o nieregularnej miesiączce?

Witam, czy jeśli okres czasami występuje po 27, 29 a raz 26 dniach, czy jest już mowa o nieregularnej miesiączce? Rok temu miałam prawie zawsze co 24 dni (mam 19lat)

Dzień dobry, jeżeli zmienność między cyklami wynosi maksymalnie 8 dni, to miesiączki są regularne. Jeżeli coś Panią niepokoi, proszę zgłosić się do ginekologa.